O našem e-shopu


Česká trikolora je internetovým obchodem, který provozuje obecně prospěšná společnost Centrum české historie, o.p.s.

Zakoupením jakéhokoli výrobku v tomto obchodu přispíváte 30 % z ceny na naše neziskové aktivity.

Více o nich na www.centrumceskehistorie.cz a www.historickykaleidoskop.cz

 

 

Ochrana osobních dat

Vážíme si vaší důvěry a chráníme vaše data před zneužitím. Stanete-li se zákazníkem našeho internetového obchodu, dáváte při registraci souhlas s tím, že údaje o vás a vašich nákupech budou shromažďovány a používány. Vaše data shromažďujeme výhradně proto, abychom zajistili dodávky zboží, vyřizování reklamací, a také k účetní a kontrolní evidenci naší činnosti dle platných právních předpisů. Informace o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám. K informacím obsahujícím vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené povinnosti a postupy.

V případě, že chcete, aby vaše osobní údaje byly z naší databáze zcela odstraněny, a nechcete dále nakupovat na našem eshopu, zašlete prosím žádost o vymazání osobních údajů na adresu: info/zavináč/centrumceskehistorie.cz. Vaše osobní údaje budou z databáze odstraněny, avšak pokud se rozhodnete v budoucnosti pro další nákup, budete muset vytvořit nový zákaznický účet.


Zasílání nabídkových e-mailů

Podle novely zákona č. 480/2004 Sb. je možné využít e-maily registrovaných zákazníků pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se našich vlastních výrobků nebo služeb formou nabídkových e-mailů. Zasílání nabídkových e-mailů je prováděno maximálně čtyřikrát do měsíce. Pokud se rozhodnete zasílání nabídkových e-mailů odhlásit, stačí uvést tuto skutečnost v odpovědi na e-mail a jejich rozesílání bude zastaveno.

 

Zásilkovna

Zboží si můžete převzít také dle výběru v široké síti dopravní služby Zásilkovna.

 

Zasílání zboží do zahraničí

Do zahraničí zasíláme zboží pouze na základě předem provedené platby. Vyčkejte, prosím, na zaslání zálohové faktury. Distribuční poplatek je vypočten na základě ceníku České pošty. Zásilky jsou zasílány Českou poštou.

 

Kontakt pro zákazníky (změny zboží, fakturace, dostupnost zboží, případně vrácení apod.):

Zuzana Kuchejdová

tel.: 604 281 317

e-mail: posta@ceskatrikolora.cz